5151 אבן קיסר

השירות מתבצע מצפון ועד תל אביב בלבד.

שיש אבן קיסר דגם 5151 Empira White המשתייך לקולקציית הסופרנטוראל של אבן קיסר, הוא דגם ייחודי הכולל בסיס לבן קלאסי טהור. המשטח משמש רקע מרהיב לעורקים הדומיננטיים בו הפזורים לאורכו ויוצרים משחק דרמטי בין חושך לאור. במשטח זה תמצאו קווים עדינים המוסיפים עומק לשיש.

האחריות יצרן על משטחי אבן קיסר הינה לכל החיים, וזאת בכפוף ולתקנון ובתנאי שרכשתם אצל מעבד ומתקין מורשה מטעם אבן קיסר.

חברת שיש דניאל הינה מעבד ומתקין מורשה של משטחי שיש אבן קיסר.

שימו לב! התמונות באתר הינן להמחשה בלבד. לכן על מנת לראות את דגם השיש מומלץ להגיע אלינו לשיש דניאל ולהתרשם מאיכות ונראות דגם השיש. שיש דניאל הינו מפעל שיש בקריית ביאליק הממוקם באזור תעשייה צור שלום, ומספק את שירותיו ברוב אזורי הארץ.

אבן קיסר דגם 5151 מחיר

מחיר דגם שיש אבן קיסר 5151 על פי מחירון מומלץ לצרכן של אבן קיסר הינו 2400 ₪ למטר רץ כולל מע"מ, אולם אצלנו בשיש דניאל תקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד!

תמחור השיש מתבצע על פי תכנית מטבח בפגישת ייעוץ מסודרת ולאחר הבנת כל הצרכים שלכם, כאשר כל הפרמטרים השונים נכללים במחיר: מדידה, ייצור, הרכבה.

עיבודים וטקסטורות

הוראות תחזוקה

שיש קיסר 5151 אבן קיסר עמיד לחום בטמפרטורה של עד 180 מעלות, אולם יש להניח כלים עם שמן רותח ומשטחים המחממים את המשטח לאורך זמן על משטח מבודד מחום.

יש להימנע לחלוטין ממגע של חומרים בסיסיים כדוגמת: סנט מוריץ, סנו תנורים, סודה קאוסטיק, אקונומיקה וכל סוגי מסירים שומנים קרים.

קנטים וגימורים לבחירה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

דגמים נוספים

צפו בתיק העבודות שלנו

סגירת תפריט