קיסר פורצלן 580 Joya

השירות מתבצע מצפון ועד תל אביב בלבד.

דגם שיש אבן קיסר פורצלן 580 Joya, שיש אפור ורדרד עם גידים לבנים הוא דגם קלאסי למטבחים המעניק תחושת פאר והדר בחלל המטבח. באמצעות שילוב גימור מוזהב מוברש ורהיטי עץ ושטיחים בצבעים ניטרליים ניתן לשדרג משמעותית את מראה חלל המטבח. עם דגם שיש קיסר פורצלן 580 Joya, ניתן להעניק מעבר למטבח מראה מושך ויוקרתי בחדרי הרחצה ואף במקומות אירוח שונים כמו ברים וחללים שנים. לוחות קיסר פורצלן עמידים וחזקים ותהליך החימום שעובר השיש בטמפרטורה גבוהה, עושה את שיש קיסר פורצלן , 580 Joya עמיד בפני כתמים, חום, שריטות ,רטיבות, שחיקה ועוד. ניתן להניח עליו סירים לוהטים, כלים חדים, תבלינים ועוד ללא חשש. מידות דגם שיש קיסר פורצלן, כוללות: רוחב M3.2 גובה: 1.6M, עובי 12mm.

האחריות עבור משטחי שיש קיסר פורצלן הינה ל-12 שנים. האחריות עבור משטחי שיש למטבח תקפה אך ורק אם העבודה בוצעה על ידי מעבד ומתקין מורשה.

חברת שיש דניאל הינה מעבד ומתקין מורשה של משטחי שיש קיסר פורצלן.

שימו לב! התמונות באתר הינן להמחשה בלבד. לכן על מנת לראות את דגם השיש מומלץ להגיע אלינו לשיש דניאל ולהתרשם מאיכות ונראות דגם השיש. שיש דניאל הינו מפעל שיש בקריית ביאליק הממוקם באזור תעשייה צור שלום, ומספק את שירותיו ברוב אזורי הארץ.

עיבודים וטקסטורות

הוראות תחזוקה

קנטים וגימורים לבחירה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

צפו בתיק העבודות שלנו

סגירת תפריט