בחירת שיש למטבח היא משימה מורכבת וקשה, המבחר המגוון והגדול של סוגי השיש השונים, הצורות, הסגנונות והצבעים מקשים על הבחירה. על מנת לקבל רעיונות שונים לעיצובים שונים לחלל המטבח שלכם, יש להתאים את סוג השיש לחלל הבית שלכם כולל המטבח וסגנון הבית עצמו.

בחירת השיש המושלם למטבח שלכם

על מנת לבחור את השיש למטבח המושלם חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע שיעזור לכם בקבלת ההחלטה, במיוחד אם אתם לפני עבודות שיפוץ או כניסה לדירה חדשה. על השיש שאתם בוחרים לדירה להיות מתאים לחלל ועיצוב הבית, על מנת שישתלב בצורה הרמונית וכחלק בלתי נפרד מהדירה. בחירת שיש נכון שמתאים לחלל המטבח שלכם יוסיף רבות לחלל המטבח שלכם.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת שיש למטבח?

בטרם בחירת שיש למטבח בין אם זה בעת עבודות שיפוץ או שדרוג השיש הקיים, יש צורך לשים לב לכמה דברים חשובים:

החומרים שמהם עשוי השיש – יש לדעת מאיזה חומרים עשוי השיש על מנת לדעת אם השיש עמיד לאורך שנים או לא. ישנם סוגי חומרים שונים בין אם זה שיש גרניט, שיש אבן קיסר או שיש סיילסטון שעשוי מחומרים סינטטיים.

עמידות השיש – עמידות השיש לאורך זמן הוא פרמטר חשוב בעת בחירת שיש למטבח. ככל שהשיש עמיד יותר כך ניתן ליהנות מיתרונותיו לאורך שנים.

חוזק השיש – יש לבדוק האם השיש חזק מספיק ויציב בעת הנחת סירים כבדים ורותחים, דבר זה חשוב במיוחד שמדובר על בישול של סירים רבים.

יכולת ספיגה גבוהה – האם יש לשיש יכולת ספיגה בין אם זה רטבים, יין או נוזלים שונים שעשויים לעשות כתמים בשיש.

עיצוב השיש  – לעיצוב חלק נכבד בעת רכישת השיש החדש. על השיש להתאים לארונות המטבח ואף לחלל המטבח עצמו. העדיפות היא לבחור בשיש שהכי אהבתם, והכי פונקציונאלי למטבח שלכם.

אחריות – חשוב לשיש שאתם רוכשים יהיה אחריות על מנת שתהיה לכם כתובת לפנות אליה בעת בעיה. לרוב האחריות על השיש היא בין 3-5 שנים. ואם מדובר על שיש אבן קיסר האחריות היא לכל החיים.

מחפשים שיש למטבח איכותי ובעל גימור גבוה? התקשרו עוד לשיש דניאל 04-6233993 ותהנו ממגוון נרחב של משטחי שיש במחירים הוגנים וגמישים.

סגירת תפריט