צריכים תיקון שבר או סדק בשיש? מילוי דבק שיש? שיש דניאל כאן בשבילכם.

לייעוץ ללא עלות, צרו קשר – 04-6881812.

בין אם אתם נדרשים בתיקון שיש במטבח בעקבות סדק או שבר ובין אם ברצונכם לתת טיפול למשטח השיש שבביתכם לאחר שנים רבות בהן עבדתם ובישלתם במטבח, עליכם לדעת שברוב המקרים ניתן לפנות לאיש שיש מקצועי המתמחה בתיקוני שיש.

לעיתים מדובר בבלאי טבעי של המוצר, אך לעיתים מדובר בנזק שאנו עצמנו יצרנו במהלך עבודתנו במטבח.

היווצרות של סדקים ,שברים, שריטות ופגמים נוספים הינו תסריט סביר לחלוטין, שכן אנו הישראלים מבלים שעות רבות בעבודה במטבח, עלולים לתת מכה עם הסירים או להפיל כליי מטבח ובכך לגרום נזק למשטח העבודה שבמטבח.

תיקון שיש מתבצע במקרים הבאים:

  1. תיקון שבר או סדק בשיש קיסר למטבח.
  2. תיקון שיש סדוק במטבח.
  3. אבן קיסר – סדק.
  4. מילוי דבק שיש בחיבור – לעיתים חיבורים נפתחים ונדרשים במילוי חוזר על ידי דבק שיש. כמובן שעל דבק השיש להיות מותאם בצבעו לצבע השיש.

תיקון שיש שבור

בדרך כלל תיקון השיש הנדרש הינו נקודתי. לעיתים איש השיש יידרש לטפל במספר מוקדים, תלוי במצב משטח העבודה שלנו.

מטרת התיקון משתנה בין מקרה למקרה ועליכם לשאול את עצמכם: האם מדובר בטיפול שהוא למטרת אסתטיקה בלבד או האם מדובר בתיקון שיש שמטרתו למנוע החמרת מצבו של משטח העבודה במטבח.

מומלץ לטפל בשיש סדוק במהרה מאחר והסדק עלול להתרחב ולגרום ל"פיצוץ" בשיש, תיקון שבר בשיש שתידרשו לשלם עליו לא מעט. בתסריט גרוע יותר אף להחליף את משטח העבודה למשטח חדש, שכן מדובר בהוצאה לא קטנה.

בנוסף, תיקון סדק בשיש ימנע חדירת נוזלים, הצטברות חיידקים ונזילות לארונות המטבח שלנו.

במקרים בהם נשברה חתיכה ממשטח השיש, בהנחה שהחתיכה של השבר קיימת ולא הלכה לאיבוד, ניתן יהיה להדביקה באמצעות דבק שיש. לאחר מכן מתבצע ליטוש על ידי איש השיש עד לרמת גימור גבוהה ואסתטית, כך שכמעט ולא תשימו לב שבוצע שם תיקון מלכתחילה.

אם החלק השבור נאבד, הסירו דאגה מליבכם. במרבית המקרים ניתן יהיה להשלים את השיש עם חתיכה שקיימת במלאי. אם מדובר בשיש ישן שיצא מהמלאי, בדרך כלל יהיה ניתן למלא בדבק שיש את החלק השבור וללטשו.

תיקון שיש מחיר

מחיר תיקון השיש תלוי בסוג התיקון והטיפול הנדרשים שעל איש השיש לבצע על מנת לפתור את הבעיה. טווח המחירים נע בין 350 ₪ ועד 1000 ₪ כולל מע"מ.

אנו בשיש דניאל, נשמח לתת לכם שירות מלא ופתרונות הקשורים בתיקון משטח העבודה שלכם. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ללא עלות – 04-6881812. יוסף לוי 9, קריית ביאליק.

בתמונה שלפניכם ניתן לראות תיקון חיבורים שנפתחו:

 

סגירת תפריט